RO EN
Dosar electronicAcces portalLegături utileContactCăutareHarta site

Preşedinte:

Nume şi prenume Curriculum
Vitae

Data numirii
 în funcţie

Data încetării
mandatului
Atribuţii
 Observaţii

Criştiu-Ninu Luminiţa

CV

 03.07.2019

 03.01.2020

atribuţii

cu delegaţie

Vicepreşedinţi:

 Nr.crt.  Nume şi prenume
 Curriculum Vitae
 Data numirii în funcţie
Data încetării mandatului
 Atribuţii Obs.

1.

Costache Elena Raluca CV 15.07.2017 15.07.2020 atribuţii

 

2.

Ghica Alina Nicoleta CV 21.08.2019 21.02.2020

atribuţii


cu delegaţie

3.

Ganu Ana Maria

CV

16.07.2019

16.01.2020

atribuţii

cu delegaţie

 










Colegiul de conducere:

Nr.crt.

Nume şi prenume


Curriculum Vitae

Calitate

Data numirii în funcţie
(sau, după caz,
 data dobândirii de drept a acesteia)

Data încetării

Atribuţii

1.

Criştiu-Ninu Luminiţa

CV

 președinte

03.07.2019

-

2.

Costache Elena Raluca

CV

membru

13.07.2016

13.07.2019

3.

Iacob Marcela Marta

 CV

membru

 20.12.2017

20.12.2020

4.

Davidoiu Georgian

CV

 membru

10.04.2018

 10.04.2021

5.

Cotorogea Alina Ionela CV membru 27.05.2019 27.05.2022
 6 Croitoru Steluţa Mirela  CV  membru 27.05.2019 27.05.2022

7.


CV

membru




  Secretar al Colegiului de conducere:
  •   prim grefier Aurelia Bidirel
  •   locțiitor: grefier Mariana Adam

Adunarea generală a judecătorilor Curţii de Apel Bucureşti

Atribuţiile Adunării generale a judecătorilor



Ultima actualizare: 28 Nov 2019
eXTReMe Tracker